Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO: Ostuda ve Snídani s Novou! Moderátor zapomněl na mikrofon a za kamerou mluvil jako dlaždič!

U všedního a klidného pořadu jako je Snídaně s Novou se ráno člověk těžko pobaví. V pondělí ráno ale divákům padaly panty na podlahu. Petr Říbal (31) si během přenosu chtěl slovně ulevit kvůli technickým komplikacím, ale zapomněl na zapnutý mikrofon.

Jako vždy se o pondělní snídani starala Hana Reinders a Petr Říbal. Jedním ze vstupů byla reportáž o koních. Během tohoto vstupu nastaly komplikace a nespustil se hudební doprovod, který měl doprovázet drezury. Když moderátor Říbal odcházel mimo záběr, doslova zařval: „Tohle prostě nejde, ty vole do pí*i!“ Tak nějak ale zapomněl, že ho stále slyší diváci.

„Vážně mě to mrzí, taková slova běžně nepoužívám a divákům slibuji, že už ode mě nic takového neuslyší, ostatně mohou se o tom přesvědčit sami a pravidelně se dívat na Snídani s Novou,“ slibuje Petr Říbal podle informací Blesku.

„I v přímém přenosu Snídaně s Novou se holt někdy něco nepovede. Vystoupení s koněm zabili, já umírám takhle po ránu,“ napsala na Facebook brněnská kráska Nela Slováková. Právě tak se o tomhle trapasu dozvěděla veřejnost.

Nova tuto Snídani doposud nedala do svého archivu. Jako poslední je dostupný pořad z pátku 13. října.

„Všem divákům Snídaně s Novou se za včerejší vstup moderátora omlouváme. Téměř tříhodinové živé vysílání s sebou může přinášet určitá úskalí, kterým musí čelit štáb, ale také moderátoři pořadu. Petr si je své chyby vědom a věříme, že se podobné situace nebudou opakovat,“ sdělila Blesku PR manažerka Alžběta Cimová.

Související články

Další články