Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO ORÁLNÍ SEX na vánočním večírku: Žena uspokojovala muže před kolegy u baru!

Vánoční večírky se někdy pořádně zvrhnou. Na ten v ruském městě Chabarovsk nikdo jen tak nezapomene. Alkoholem posilněná dvojice se začala oddávat orálnímu sexu, a to přímo na baru! Kolegové znechuceně odcházeli pryč.

Na vánočních večírcích se hodně pije a člověk se někdy pořádně uvolní. Své o tom ví dvojice z ruského města Chabarovsk, která se zřejmě napila tak moc, že dostala chuť na sex na veřejnosti.

Vůbec jim nevadilo, že nejsou doma v posteli a kolem nich jsou jejich kolegové. Prostě se začali oddávat orálnímu sexu přímo před všemi na baru! Video se objevilo na sociální síti Vkontakte.ru a později na portálu YouTube.

Celý incident, kdy žena orálně uspokojuje muže, zaznamenala průmyslová kamera. Na kamerách je vidět, jak se dvojice nejdříve líbá. Jenže jejich touha je silnější, a tak si muž rozepne poklopec a žena se nahne k jeho hadici. On si ji vytáhne z kalhot a velký průšvih je na světě. Jejich kolegové od baru následně znechuceně odcházejí.

Lidé na sociálních sítích jsou jejich chováním pobouřeni. Pod videem se objevují negativní komentáře. „Kvůli takovému chování mám pocit, že se lidé dnes chovají více jako zvířata,“ napsal například uživatel Daniel Ly. Ti dva zřejmě museli mít další den pořádnou morální kocovinu!

Související články

Další články