Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

VIDEO: Odsoudil ji národ i spoluhráči! Mrcha z Prostřena, která dává 1 bod, se dnes hodně zapotí

+ Další 3 fotografie
Tento týden je to v Prostřenu pěkně vyostřené. Na Markétu, která všem soutěžícím dává výhradně po jednom bodu, protože tak zněla její část sázky s bratrem, se snesla vlna kritiky. Kvůli jejímu stylu bodování si znepřátelila snad všechny, kdo Prostřeno tento týden sledují.

V polovině týdne Markétinu taktiku začínají odhalovat její spoluhráči a dnes by měli dostat další indicii k tomu, aby Markétu prokoukli.

Právě dnes vaří Markéta a pravděpodobně se u večeře dost zapotí. Soutěžící ji nenechají v klidu. Půjde tedy Markéta s pravdou ven a má šanci na výhru? Diskutéři na internetu mají jasno. Markétu nesnášejí a výhru jí za žádných okolností nepřejí. “Takoví lidi, jako je ona, tam nemají co dělat. Je to o vaření, a tak by se mělo hodnotit vaření a ne taktika. Najíst se a ještě si odnést dort a dát 1, to fakt musí být nátura. Co vaše svědomí – je mi z vás špatně. Kéž by vám dali též hodnocení 1,” napsal jeden z nich.

Další člověk jí vzkazuje, aby se z nepoctivě vyhrané dovolené raději nevracela. “Jak by mohla mít radost z takové dovolené, získané tím, že všem vědomě ublížila? Nikdo jí nemůže už mít rád, aby se snad raději z té dovolené už nikdy nevracela domů.”

Lidem také vadí její hodnocení ve srovnání se soutěžícím Karlem, který má s manželkou osm dětí a především dobré srdce. Proto by výhru přáli raději jemu. “Doufám, že jí bylo fakt špatně, když včera pánovi, co nikdy nebyl na dovolené, dávala 1 bod. Karma je zdarma.”

Markéta má ale i své zastánce, kteří se na její taktiku dívají zcela prakticky. „A já proti vám nic nemám. Šla jste do soutěže s určitou taktikou, která je povolena, a držíte se jí. Je to soutěž o peníze, a to dost velké, tak co si budete hrát na mecenáše. Je to soutěžní hra jako každá jiná a žádná charita. Chcete-li vyhrát, musíte bojovat. Tato soutěž je postavena na hlavu už tím, že se hodnotí hosté mezi sebou, tak kdo chce vyhrát, musí až na mantinely. A nenechte se lidmi otrávit.“

Z morálního hlediska se Markéta určitě nechová správně, to je jistě jasné i jí, proto jestli má svědomí, v případě, že by vyhrála, jí peníze ani radost udělat nemohou.

Jak to všechno nakonec dopadne? Vyhrají intriky, nebo spravedlnost?

Související články

Další články