Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

VIDEO: Odporné! Ošetřovatel sexuálně uspokojoval delfína. Pak ho krmil jako by nic

Ošetřovatel sexuálně uspokojoval delfína.
Zdroj: profimedia.cz
Na internetu se objevilo video, které nejspíš neměl nikdo vidět. A hned rozzuřilo ochránce zvířat. Je na něm zachycen ošetřovatel, který uspokojuje delfína. Tyto odporné sexuální praktiky asi nechtěl nikdo vidět.

Je normální uspokojovat delfína, nebo se jedná opravdu o odpornou sexuální praktiku a týrání zvířat? Delfinárium v nizozemském Hardewijku má velký problém. Pustili se totiž do něj ochránci zvířat.

Na videu můžete vidět ošetřovatele, který sedí na okraji bazénu. Před ním leží na vodě delfín a muž mu ve fialových rukavicích dráždí penis. Když ho chovatel uspokojí, začne ho krmit. Toto video teď koluje po internetu a rozdělilo veřejnost na dva tábory.

Ochránci zvířat jsou v šoku a žádají, aby byl ošetřovatel okamžitě propuštěn a delfinárium celou situaci vysvětlilo. Tohle přece není normální! Někteří se chytili příležitosti a žádají, aby bylo delfinárium okamžitě uzavřeno. „Mají tam malá akvária, ve kterých delfíni trpí. Navíc tam mají hodně chlorovanou vodu, která je pro ně nevhodná,“ řekl jeden z ochránců zvířat.

Delfinárium se ale brání, že žádný zákon neporušilo. Je to prý běžná procedura v rámci šlechtění zvířat a rozhodně nejde o žádnou zvrhlou sexuální praktiku. Delfínům tak pomáhají zbavit se stresu a také brání tomu, aby spolu měli sex příbuzní delfíni.

Celý incident řešily i nizozemské úřady. Podle nich se ale ošetřovatel žádného trestného činu nedopustil. I podmínky pro život delfínů jsou prý v delfináriu v normě. Co myslíte, je to zvrhlé, nebo ne?

Související články

Další články