Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

VIDEO: Odborník na plastiky Robert Paulat rozebral Zuzanu Plačkovou! Co vše je umělé a kolik to stálo?

+ Dalších 23 fotografií
Slovenská playmate Zuzana Plačková (26) prošla během pár let opravdu velkou proměnou. Z obyčejné tuctové blondýny se postupem času stala ikona, kterou jedna polovina lidí miluje a druhá nenávidí. S odborníkem na plastické operace Robertem Paulatem (38) se redakce eXtra.cz podívala na to, co všechno si Zuzana nechala na sobě vylepšit a kolik za to mohla zhruba zaplatit.

Podnikatelka a playmate Zuzana Plačková (26) je na Slovensku známá o něco více než v Česku. Čeští diváci si ji mohou pamatovat zejména z reality show Hotel Paradise. Od té doby ušla ale opravdu velkou cestu, co se týče změny svého vzhledu.

Sama Zuzana přiznává, že se nerada vrací k tomuto období, protože se obzvlášť v soutěži chovala hloupě, ale naštěstí si různé věci urovnala v hlavě a vyspěla. Při pohledu na Zuzanu nejde přehlédnout její vylepšení nejenom v obličeji.

Její estetické zákroky jsme probrali na klinice Medico Beauty s odborníkem přes plastickou chirurgii Robertem Paulatem, který zhodnotil veškeré její úpravy. Jak Zuza Plačková obstála?

„Musím říct, že klobouk dolů před člověkem, který si se Zuzanou pohrál. Tohle je opravdu nádherně udělaná práce,“ začíná své hodnocení Robert. Fotky slovenské divy před zákroky vyvolávají v Robertovi pocit takové typické hvězdičky z reality show, ale fotky poté budí dojem že se Zuzana zúčastnila pomalu soutěže Miss Universe.

Podle slov Roberta playmate podstoupila rhinoplastiku neboli operaci nosu, má udělané rty a mimo jiné také podstoupila plastiku prsou. „Silikonová prsa jsou v rámci možností velikostně únosná k ramenům, které Zuzana má.“

Celkovou práci plastického chirurga Robert hodnotí jako velmi povedenou. „Celkový vzhled a ohodnocení u Zuzany bych dal opravdu jedna plus, plus.“ A na kolik taková nádhera zhruba vyjde? „Takováhle nádhera mohla stát určitě okolo čtvrt milionu korun.“

Související články

Další články