Podnikatelka a playmate Zuzana Plačková (26) je na Slovensku známá o něco více než v Česku. Čeští diváci si ji mohou pamatovat zejména z reality show Hotel Paradise. Od té doby ušla ale opravdu velkou cestu, co se týče změny svého vzhledu.

Sama Zuzana přiznává, že se nerada vrací k tomuto období, protože se obzvlášť v soutěži chovala hloupě, ale naštěstí si různé věci urovnala v hlavě a vyspěla. Při pohledu na Zuzanu nejde přehlédnout její vylepšení nejenom v obličeji.

Její estetické zákroky jsme probrali na klinice Medico Beauty s odborníkem přes plastickou chirurgii Robertem Paulatem, který zhodnotil veškeré její úpravy. Jak Zuza Plačková obstála?

„Musím říct, že klobouk dolů před člověkem, který si se Zuzanou pohrál. Tohle je opravdu nádherně udělaná práce,“ začíná své hodnocení Robert. Fotky slovenské divy před zákroky vyvolávají v Robertovi pocit takové typické hvězdičky z reality show, ale fotky poté budí dojem že se Zuzana zúčastnila pomalu soutěže Miss Universe.

Podle slov Roberta playmate podstoupila rhinoplastiku neboli operaci nosu, má udělané rty a mimo jiné také podstoupila plastiku prsou. „Silikonová prsa jsou v rámci možností velikostně únosná k ramenům, které Zuzana má.“

Celkovou práci plastického chirurga Robert hodnotí jako velmi povedenou. „Celkový vzhled a ohodnocení u Zuzany bych dal opravdu jedna plus, plus.“ A na kolik taková nádhera zhruba vyjde? „Takováhle nádhera mohla stát určitě okolo čtvrt milionu korun.“