Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

VIDEO: Ochrnutý králíček má svůj invalidní vozík. Malý skateboard!

Zdroj: reprofoto youtube.com
+ Další fotografie
Tak tento králíček je opravdu hodně roztomilý. I když mu osud moc nepřál, měl velké štěstí. Ztuhlého a zmrzlého ho našel zemědělec v Overlook Acres v USA. Vzal si ho domů a zachránil mu život. Králíček ale ochrnul na zadní packy. V pohybu mu teď pomáhá speciální invalidní vozíček.

Malý králík jménem Wheelz měl velké štěstí, že ho našel zemědělec a vzal si ho k sobě domů Poranil ho starší králík, který ho odtáhl pryč z hnízda. Vypadalo to s ním zle, ale Wheelz byl odhodlaný žít a za žádnou cenu se nevzdával. Osud mu ale nepřál a Wheelz ochrnul na zadní packy. Majitelé farmy se tedy rozhodli, že si ho nechají jako domácího mazlíčka.

{{videoembed:https://www.onetv.cz/detail/ochrnuty-kralicek-dostal-invalidni-vozik-nic-roztomilejsiho-jste-jeste-nevideli}}

Aby se Wheelz mohl rychle pohybovat a netahal packy za sebou, dostal speciální invalidní vozík – a to malý skateboard, který stál jen třicet korun "Wheelz bude u nás navždy. Wheelz je šťastný hodný králíček, který má obrovskou chuť do života," uzavřel zemědělec.

Související články

Další články