Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Oblbuješ sektou! Andrej Babiš junior seřval otce na zahájení kampaně hnutí ANO

Oblbuješ sektou! Andrej Babiš junior seřval otce na zahájení kampaně hnutí ANO
Zdroj: Se svolením CNN Prima News
Video

Pořádně vyhrocená situace proběhla na představení volební kampaně hnutí ANO. Na akci se objevil Andrej Babiš junior, který se opřel do svého otce. Popřál mu "hodně štěstí v kampani a oblbování lidí". Mezi premiérem a jeho synem přitom museli stát bodyguardi. 

Premiér Andrej Babiš dnes se svým hnutím ANO zahájil kampaň a představil program strany. Na akci se ale objevil host, kterého předseda vlády rozhodně nečekal. Andrej Babiš junior si přišel vyříkat účty se svým otcem.

"Jak se cítíš, otče, když mě vidíš. Proč jsi mi ublížil? I s tím Protopopovem? Budu se bránit a bojovat. Dělám to nejen za sebe, ale i za ostatní lidi kolem mě. Dnes máš narozeniny, jsem naštvaný, ale informace, že jsem psychicky v pořádku. To by měla být nejlepší věc, kterou bys měl slyšet na své narozeniny," řekl pod portálu CNN Prima News Babiš junior.

"Přeji ti hodně štěstí v tvojí kampani a oblbování českého národa tvojí sektou ANO. Maj sa, see you again, ale na dálku, budeš mě vidět v médiích," dodal důrazně Babiš junior. Po celou dobu přitom mezi nimi museli stát bodyguardi.

Údajně trpí psychickými problémy

Mezi otcem a synem dlouhodbě panují špatné vztahy. Babiš junior totiž tvrdí, že ho nechal premiér "uklidit" na Krym kvůli vyšetřování dotačního podvodu kolem Čapího hnízda.

Premiér se nařčením svého syna brání. Tvrdí, že Babiš junior trpí psychickými problémy, zejména schizofrenií. To ale politikův syn důrazně odmítá. "Bylo potřeba ze mě udělat psychiatrického pacienta už od roku 2010, kdy se vyšetřovalo Čapí hnízdo," řekl nedávno Babiš junior v rozhovoru pro Prostor X.

Veronica Biasiol o Survivoru: Těžké to je pro obě strany, po Báře se mi stýská už teď, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy