Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

VIDEO: Obdařený Ital se opět předvádí! Projíždí se na motorce v obýváku a nechybí ani tanec!

+ Dalších 12 fotografií
Gianluca Vacchi (50) nepřestává šokovat! Do pozornosti lidí se dostal hlavně díky tanečnímu videu na jachtě se svojí už teď expřítelkyní. Gianluca zdědil firmu na výrobu strojů se zastoupením v 80 zemích a užívá si bohatství. Tentokrát to ale dost přehnal!

Gianluca Vacchi (50) se proslavil svým nepřehlédnutelným stylem, tancem a také tučným kontem. Svůj život denně zaznamenává na Instagram, kde ho sleduje více než 11 milionů lidí. Rád se chlubí luxusem a svými tanečními videi.

Tentokrát to ale pořádně přepískl. Chtěl se zřejmě pochlubit svou novou motorkou, ale lidé ho mají za šaška! Motorkou totiž najel přímo do obýváku uvnitř domu a tam předvedl svůj báječný tanec!

Poté, co dokončil svoji choreografii, opět nasedl na motocykl a odjel z obýváku na zahradu. Opravdu je tohle normální chování movitého padesátníka? Nebo má Gianluca krizi středního věku?

Mohlo by vás zajímat

Další články