Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

VIDEO: Nová droga z Číny! Sežere vás zaživa, dožene k prostituci, sebevraždě a v halucinacích budete umírat krutou smrtí!

Kokain je droga, která byla až doposud nejrozšířenější a nejoblíbenější na jihu Spojených států. Jak se ale zdá, má novou konkurenci a nutno podotknout, že mnohem nebezpečnější. Jedná se o čínskou syntetickou látku, které se říká flakka. Je mnohem levnější než kokain a také dostupnější. Jenomže skrývá velké nebezpečí. Její vedlejší účinky vás mohou dohnat k paranoie, ale i sebevraždě!

Kokain byl doposud nejoblíbenější dostupnou drogou na jihu Spojených států. Ale jak se zdá, téhle droze začíná na paty šlapat mnohem nebezpečnější látka. Říká se jí flakka a jejím distributorem je Čína, kde je výroba i následná distribuce bohužel legální.

Lidé z Číny tuto nebezpečnou drogu nabízejí normálně na internetu a posílají ji do všech koutů světa. Jeden kilogram flakky stojí 1 500 dolarů (36 tisíc korun). Na ulici pak dealeři dokáží kilogram drogy prodat za 50 tisíc dolarů (1,2 milion korun). Tohle je nová, velmi nebezpečná droga, která bude mít na svědomí tisíce zmařených lidských životů.

„Právě cena flakky je to nejhorší. Může si ji dovolit mnohem více lidí a to je vždy problém,“ myslí si seržant Nick Coffin z floridského Fort Lauderdale. Flakka se prodává v kapslích a jedna taková vás vyjde zhruba na 5 dolarů.

Kromě své jednoduché a levné dostupnosti má flakka další „výhodu“, které se všichni obávají. Můžete ji totiž užívat všemi způsoby. Dá se kouřit, šňupat, polykat a podávat nitrožilně.

Vedlejší účinky této drogy jsou ale příšerné. Na jihu Spojených států bylo od letošního roku evidováno několik případů lidí, kteří si tuto drogu vzali. Sedmnáctiletá dívka běžela po ulici nahá, celá od krve a řvala „Jsem Bůh, jsem Satan.“

Když začne droga ustupovat, přijdou na řadu výčitky, časté deprese a pocit viny. Výsledkem může být až extrémní úzkost.

Na této droze byla závislá i Stephanie, kterou působení drogy dohnalo až ke skoku z mostu. „Byla jsem paranoidní, bála jsem se. Viděla jsem různé věci a slyšela hlasy,“ uvedla Stephanie pro server NBC Miami.

Dívka popisuje, že užívání drogy ji dohnalo až k prostituci. Jednou však nedonesla slíbené peníze kuplířům. Byla natolik mimo, vystresovaná, v depresích a měla halucinace, že se bezmyšlenkovitě vrhla z mostu.

„Při skoku z mostu ve Fort Lauderdale jsem se zranila. Když jsem dopadla, měla jsem dojem, že můžu dýchat pod vodou,“ uvedla dívka.

Mohlo by vás zajímat

Další články