Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO Nohy, které vyděsily hokejovou rodinu! Jardo, jez, vždyť ta hokejka je silnější než tvoje lýtka

+ Dalších 12 fotografií
Jaromír Jágr se na svém facebookovém profilu pochlubil dalším videem, tentokrát z tréninku střelby na branku. Jaké je tajemství jeho raketové střely? Jarda totiž trénuje s medicinbalem! Ale co ty hubené nohy?

Jaromír Jágr (44) rád vymýšlí pro svou HR různé výzvy a ze všeho nejradši motivuje děti ke sportu. Teď pro začínající sportovce třeba natočil, jak by správně měli trénovat střelbu na branku.

„Tohle video je pro hokejisty, kteří si chtějí zlepšit střelu. Jde spíše o to, že na trénincích moc času a ani prostoru trénovat střelbu nemají. Když to zjednoduším, během tréninku vystřelí jeden hráč max. 20×, a protože je na tréninku okolo 20 hráčů a jen 2 brankáři, tak mají ohromnou výhodu. Mají průměrně 10× více zásahů než hráč střel,“ vysvětluje Jágr a odhaluje něco z hokejového zákulisí.

„A to je také jeden z důvodů, proč je nesmírně těžké jim vstřelit gól. Myslím, že nám hráčům tohle cvičení pomůže. Co je potřeba? Nemusíš vlastnit zimní stadion ani mít obrovskou zahradu s hokejovou brankou. Stačí 1,5–3kg medicinbal a zeď. Nejlepší sousedova. A samozřejmě chuť. Já taky začal před 2 dny. Máme ještě 50 zápasů, tak uvidím, jestli mi to pomůže,“ doufá Jágr.

Techniku má samozřejmě vynikající a těžký medicinbal odpaluje, jako kdyby trénoval s tenisákem. Fanouškům ale neuniklo, jak se ztrácí před očima. Dříve to byl hotový obr, co smetl soupeře na ledě coby dup, dneska ztratil dobrých 15 kilo. Tvrdí, že chce být rychlejší na ledě, ale začíná připomínat kostlivce!

Související články

Další články