Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO: Nikola z Robinsonova ostrova si zahrála v klipu. Ukázala se s dlouhými vlasy a vyšpulila svůj sexy zadeček!

Zdroj: youtube.com
+ Dalších 73 fotografií
Maskérka pornohereček Nikola Donéová (27) vypadá na Robinsonově ostrově jako šedá myška, všichni už ale víme, že je opravdu pořádná kočka! A její sexy postavičku máme možnost vidět v každém dílu. Málokdo ale ví, že si Nikola zahrála v klipu! Ukázala svoji sexy prdelku a také se předvedla s dlouhými vlasy!

Na Robinsonově ostrově už zůstaly jen dvě krásky. Playmate Petra Palusková (25) a krásná Nikola Donéová (27), která je pořádně sexy! Tahle kráska má rozhodně co ukazovat a v klipu drsného rappera El Nino se předvedla v celé své kráse A že je na co se koukat!

V první chvíli byste Robinsonku ani nepoznali. Je svůdná, sexy, ale má dlouhé vlasy. Nasadila si paruku, takže všechny zmátla. Prochází zámkem v sexy prádle a podvazcích a je na ni opravdu úchvatný pohled. Do kamery se nebojí ukázat svůj sexy zadeček, který nenechá žádného muže v klidu Tělo má jako modelka a postavu by jí mohla závidět kdejaká dvacítka.

Později si sundá paruku a ukáže svoje krátké vlasy. Na Robinsonově ostrově vypadala jako anorektička, ale teď má postavu jako lusk Je tak krásnou ozdobou klipu drsného rappera El Nino. Podívejte se na video.

Související články

Další články