Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO: Nevidomá Růženka rozbrečela porotu a jde do finále! Poté, co zazpívala, se Jaro Slávik za své chování styděl

V novém ročníku oblíbené show Česko Slovensko má talent 2018 se před porotu dostala na první pohled nenápadná Růžena Kováčová (37). Skromná, tichá paní se stydlivým hlasem a upřímným úsměvem. To byly první dojem poroty i lidí v hledišti. Poté, co začala zpívat, zůstali přítomní v němém úžasu a dohnala je až k slzám.

Dnešní díl show Česko Slovensko má talent bude opravdu něco! Do soutěže se přihlásila skromná paní Růženka Kováčová, která i navzdory svému hendikepu vzala odvahu a dorazila na casting. I když porota nejdřív nevěděla, co od ní čekat, nakonec všechny překvapila a dojala k slzám. Porotce Jaro Slávik (44) dokonce přiznal, že její touha pomáhat lidem i když je sama v nelehké životní situaci je neskutečná a přiznal, že se sám za sebe stydí.

Její famózní hlas pohltil jak porotu, tak i publikum. Tato operní diva je totiž nevidomá. Trápí ji oční glaukom a rozezná pouze světlo či velké obrysy. I přesto si porotu získala svým božským hlasem a získala zlatý bzučák. Její vystoupení a mnoho dalších můžete vidět už dnes na televizních obrazovkách TV Prima.

Související články

Další články