Video ze svatby chce mít doma snad každý. Po několika letech na svoje výročí se pak manželé na něj společně podívají a zasmějí se. Ne všichni manželé ale taková videa budou chtít vidět. Na internetu se totiž objevilo šokující video, kde novomanžel nesnese laškování svojí manželky u jídla. Tahle turecká svatba se tedy hodně zvrtla.

Když novomanželé začali krájet dort a pak se navzájem krmili, dopadlo to katastrofálně. Nejdřív krmil muž nevěstu a vše vypadalo tak, jak má. Když ale nevěsta začala krmit svého ženicha, chtěla s ním tak trochu zalaškovat.

Svému milému z legrace uhýbala před pusou vidličkou a smála se u toho. On to párkrát snesl, pak mu ale došla trpělivost a ženu uhodil tak silně, že jí vidlička vyletěla z rukou na zem.

Všichni svatebčané zmlkli a je vidět, že i kamera jde dolů. Nikdo nechápe, že se tak muž zachoval právě na svatbě. Vždyť to byla jen legrace a nic vážného se nestalo. Tihle dva se opravdu neměli brát a novomanželka by měla rychle požádat o rozvod. Podívejte se na video.