Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

VIDEO: Německá televize tajila sexuální útoky přistěhovalců: Co dnes říkají novináři na svou obhajobu?

VIDEO: Německá televize tajila sexuální útoky přistěhovalců: Co dnes říkají novináři na svou obhajobu?
Zdroj: youtube.com
+ Další fotografie
Ještě stále je celé Německo na nohou po silvestrovských útocích na ženy v Kolíně nad Rýnem. Situaci komentovali významní politici. Teď vystoupila i německá televizní stanice ZDF. Vedení televize se nyní kaje, protože novináři chtěli údaje lidem zamlčet. Proč?

Hromadné silvestrovské útoky na ženy a několik krádeží vyděsily Německo. Dokonce se konala velká demonstrace.

Proti útokům vystoupili také významní politici Místo toho, aby spíše veřejnost uklidnili a byli na jejich straně, apelovali, že za útoky nemusí nutně stát jen uprchlíci.

Korunu všem výrokům nasadila primátorka Henriette Reker Německým ženám oznámila, že si za to můžou samy. Měly se od přistěhovalců držet na délku paže. Její názor všechny rozesmál a na internetu teď o něm koluje hned několik vtípků.

Jediný, kdo o útocích stále mlčel, byla německá veřejnoprávní televizní stanice ZDF. Diváci jsou rozčarováni. Věří, že to byl od televize promyšlený krok a stanice mlčela schválně. Důvodem měl být původ útočníků. Běžence, kteří se na útoku podíleli, by tím mohli rozzuřit.

Nakonec se ale přece jen ZDF vyjádřila. Nyní si kvůli tomuto velkému selhání sype popel na hlavu.

Zástupce šéfredaktora stanice ZDF Elmar Thevessen přišel s prohlášením, že došlo k velké chybě. Přiznává, že ji má stanice na svědomí a o útocích měla informovat ihned poté, co se udály.

Související články

Další články