Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO: Největší trapka v Česko Slovensko má talent: Lorelai neumí zpívat a uráží Prachaře!

V talentových soutěžích jsou nejvděčnějšími soutěžícími různí exoti, kteří mají přemrštěné ego a myslí si, že ovládnou celé klání. Jedním z nich byla i gotička Lorelai.

Její arogantní chování se ukázalo na začátku, „To je divně postříhaný, tak znova!“ seřvala hned zkraje zvukaře. Melodie prý byla ukousnutá a zpěvačka Lorelai se tam dohaduje snad dvě minuty.

Ale je vidět, že její výkon na „ukousnuté“ melodii nezáleží. Zpěv je tragický, což pozná i někdo, kdo ani neprošel kolem konzervatoře. Přesto si dívka s pavučinou na hlavě stěžuje, že porota byla nespravedlivá.

„Zlé je tempo, nasazení, dýchání,“ vysvětluje Jaro Slávik (42). „Stává se,“ říká Lorelai, jako by nechumelilo. Jakub Prachař (33) si dovolí poznámku, že zpívala falešně.

Nakonec odchází mladá dáma naštvaně z pódia a říká, že porota byla na pěst! „Dojala mě jejich trapnost. Těch dvou, nevím, jak se jmenujou,“ řekla na adresu Slávika a Prachaře.

Diváci zpěvačku vážně nestíhali.

Související články

Další články