Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

VIDEO: Největší prsatice u nás Iva Kubelková chce Českého slavíka! Tohle už je moc!

+ dalších 13 fotografií
Jedna z nejkrásnějších modelek u nás se poslední dobou až moc zažrala do svého koníčku. S tímto si Kubelková nevydělá ani na tramvajenku!

Modelka Iva Kubelková (39) představila svoji první autorskou písničku s názvem Dva životy, kterou nahrála se svou kapelou JJIM BAND. Ve videoklipu, který natáčela v budově Českého rozhlasu v Ústí nad Labem, zpívá hlavně o tom, jaké je žít dva životy a že je důležité žít naplno. Znáte to, takové ty sluníčkářské kecičky od mikrofonu.

„Dělejte s radostí to, co vám život říká… Kdo se bojí, nesmí do lesa,” vzkázala Iva svým fanouškům při představení nového songu.

Píseň Dva životy je autorským dílem George Jiráska a L. Doležala. Iva Kubelková se podílela se svým partnerem na textu. Podle všeho modelka hlavně čerpala ze svých vlastí životních zkušeností.

Bohužel, přestože ve videoklipu nezpívá Iva naživo, je na první poslech jasné, že zvládne zpívat jen v jedné tónině. Iva působí toporně, nudně a zkrátka nemůžeme pochopit, proč ji nikdo z příčetných zaměstnanců Českého rozhlasu nevykopl ven z budovy… Tohle se vážně nedá považovat za umění. Doufáme, že Ivu příště uvidíme někde ve spodním prádle a u mikrofonu už nikdy.

Mohlo by vás zajímat

Další články