Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

VIDEO: Nejfalešnější duo historie SuperStar! Porotci brečeli smíchy a byli k nezastavení!

+ Dalších 18 fotografií
Už v sobotu pokračuje v televizi Nova boj o titul SuperStar 2018. Diváci budou mít možnost sledovat první castingy, na které dorazily stovky soutěžících s jedním cílem - zapůsobit na porotu, dostat se do finále, splnit si sen a získat pohádkovou výhru v hodnotě 2 000 000 Kč.

Cesta za snem a stát se hvězdou ale není jednoduchá, musejí projít přes porotu, do které patří Pavol Habera, Ben Cristovao (30), Matěj Ruppert a Katarína Knechtová. Svůj talent na casting přišli předvést i dva kamarádi, kteří spolu vystupují v kapele.

Jakub s Lenkou se potkali na festivalu japonského anime a od té doby jsou dobří přátelé a zároveň spolu hrají v punkové kapele Bad Mad. Proto před porotu nastoupili společně v naději, že předvedou něco, co ještě nikdy v SuperStar nebylo. A povedlo se! I když asi trochu jinak, než jak doufali.

Sebevědomí jim ovšem nechybí: „Chtěli bychom přinést něco nového do slovenské scény,“ říká Jakub. Přísný kat Pal'o Habera dokonce neváhal jejich zpěv nazvat nejfalešnějším zpěvem v historii SuperStar!

Související články

Další články