Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO: Nejdražší křtiny všech dob! Miminko mělo v kolíbce tisíce eur i zlatý dudlík. Co ještě dostalo?

+ Další 4 fotografie
Takové křtiny snad nikdo z nás nezažil! Miminko leží v kolíbce, na něm se válí stovky bankovek a nechybí ani tradiční cimbálovka. Na Slovensku prostě umí žít!

Marcel ze Slovenska zažil snad ty nejluxusnější křtiny! Jen škoda, že si to nebude pamatovat. Proto právě vzniklo video, které jako první přinesl server GipsyTV.eu. A ihned se stalo hitem internetu!

Manželé Lenka a Milan Krveľovci ze slovenského Michalovce se o svoji radost z narození miminka museli podělit se všemi svými příbuznými a přáteli. A že to stálo za to! Otec sice nechtěl přiznat, kolik celá obrovská hostina stála. GipsyTV.eu se ale podařilo zjistit, že za celou oslavu zaplatili okolo 30 tisíc eur. A to už je tedy pořádný balík!

Když malý Marcel ležel v kolíbce, chodili k němu gratulanti a každý na něj položil nějaké peníze. A že se to hemžilo vysokými bankovkami! Miminko navíc dostalo od známých dokonce zlatý dudlík, peřinku, oblek za 650 eur nebo bryndáček vytvořený z britských liber. O malého chlapečka opravdu nikdo nemusí mít v budoucnu starost. Podívejte se na video.

Související články

Další články