Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

VIDEO: Nechutnosti v Prostřenu: Proč dredatý Michal naplival ostatním soupeřům do jídla?

Tohle si snad nezasloužili. I když Michal s dredy nemá moc dobré vztahy se svými protihráči, tak takové věci se vážně nedělají. Plivnul ostatním do jídla a ještě se tomu smál jak smyslu zbavený. Proč takovou nechuťárnu proboha udělal?

Dneska bude vařit opravdu povedený hostitel. Nejenže Michal své kuchařské „umění“ moc nezvládá, ale ještě připraví dost obrovskou podpásovku pro hosty, které má dnes přivítat.

Člověk by si řekl, že ve svém věku toto nemá zapotřebí, ale ulítlý student se zachová jako puberťák. Do chystaného řízku z brambor jim totiž naplive, a ne jednou! Z toho dostane přímo záchvat smíchu, který nejde zastavit, a přijde si jako king, jenže se tím všem včetně diváků jen zprotiví.

Dokonce své odporné chování dovršil tím, že se všech přemile ptal, jak jim chutnalo, a potutelně se u toho pohihňával. Samozřejmě nikdo nic netušil. Ale nepřijdou nakonec na jeho odporné chování?

Mrkněte na ukázku, co si vše brigádník z restaurace dovolí udělat. Snad mu to ostatní vrátí. Celý díl pak můžete sledovat od 17:50 na FTV Prima.

Související články

Další články