Výlet do Florencie naplánovala Kateřina Kristelová (38) jako dárek pro svého přítele. Tomáš Řepka netušil, že dojde k setkání se zástupci slavného klubu, kde prožil tři roky. Z Fiorentiny v roce 2001 odešel do West Ham United. Největším úspěchem v dresu Fiorentiny byla účast v prestižní Lize mistrů.

„Tomáš mě chtěl vzít do Florencie celou dobu, co se známe, čas nám ale vyšel teprve nedávno,“ říká k výletu do Itálie Kristelová, která má momentálně plné ruce práce s pořadem Extra Focus, jehož ostrý premiérový díl uvidíte už za pár dnů.

Tomáš byl dojatý z toho, jak ho vedení klubu a fanoušci přijali. „Fiorentina a Itálie jako taková je pro mě srdcová záležitost. Jednou tam chci a budu žít. Jsou tam skvělí lidi, výborný jídlo i počasí. Z toho, jak mě přijalo vedení Fiorentiny i fanoušci, mám velkou radost. Bude to ve mně navždycky. Jeden z nejhezčích pocitů, a to, že tam se mnou byla moje Kačka, to umocnilo ještě mnohem víc,“ říká Tomáš.

Řepka přinesl Fiorentině štěstí a ta jasně přejela tým Neapole 3:0.

„Z fotbalového utkání jsem byla nadšená. Byl to jeden ze životních zážitků. Dostalo mě, jak se tam k Tomášovi chovali a jak k němu přistupovali. Myslím, že jeho dojetí je místy vidět i na videu, a to on se nedojme skoro nikdy,“ uvedla Katka.