Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO: Návrat do italského domova! Tomáše Řepku přijali ve Florencii jako fotbalového krále

+ Dalších 6 fotografií
Tomáš Řepka (44) prožil v Itálii tři výjimečné roky. V dresu Fiorentiny se mimo jiné potkal třeba s argentinskou fotbalovou legendou Gabrielem Batistutou (49). Řepka po městě proháněl své nadupané ferrari, pil kávičku v místních kavárnách a patřil mezi idoly fanoušků. Po letech se na stadion vrátil. Jak ho ve Florencii přivítali?

Výlet do Florencie naplánovala Kateřina Kristelová (38) jako dárek pro svého přítele. Tomáš Řepka netušil, že dojde k setkání se zástupci slavného klubu, kde prožil tři roky. Z Fiorentiny v roce 2001 odešel do West Ham United. Největším úspěchem v dresu Fiorentiny byla účast v prestižní Lize mistrů.

„Tomáš mě chtěl vzít do Florencie celou dobu, co se známe, čas nám ale vyšel teprve nedávno,“ říká k výletu do Itálie Kristelová, která má momentálně plné ruce práce s pořadem Extra Focus, jehož ostrý premiérový díl uvidíte už za pár dnů.

Tomáš byl dojatý z toho, jak ho vedení klubu a fanoušci přijali. „Fiorentina a Itálie jako taková je pro mě srdcová záležitost. Jednou tam chci a budu žít. Jsou tam skvělí lidi, výborný jídlo i počasí. Z toho, jak mě přijalo vedení Fiorentiny i fanoušci, mám velkou radost. Bude to ve mně navždycky. Jeden z nejhezčích pocitů, a to, že tam se mnou byla moje Kačka, to umocnilo ještě mnohem víc,“ říká Tomáš.

Řepka přinesl Fiorentině štěstí a ta jasně přejela tým Neapole 3:0.

„Z fotbalového utkání jsem byla nadšená. Byl to jeden ze životních zážitků. Dostalo mě, jak se tam k Tomášovi chovali a jak k němu přistupovali. Myslím, že jeho dojetí je místy vidět i na videu, a to on se nedojme skoro nikdy,“ uvedla Katka.

Související články

Další články