Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO: Našli jsme slečnu, která je absolutním vítězem v soutěži o NEJHORŠÍHO Valentýna!

Tak na tohle překvapení slečna asi dlouho nezapomene!
Zdroj: Profimedia.cz
Tak to je opravdu krutý valentýnský dárek. Přítel chtěl zjistit, jestli je jeho partnerka nevěrná a schází se s jiným mužem. Jak tahle situace dopadla?

Mirror uveřejnil opravdu nečekané valentýnské překvapení, odhalující nevěru na první pohled nevinné blondýnky. Nevěrná partnerka je nalákána na valentýnské pochoutky a romantiku, místo toho ale bude mít co vysvětlovat. Důkaz o jejím nevěrném chování je natočen na kameru a zveřejněn na YouTube. Video o ne moc milém valentýnském překvapení se okamžitě stalo virální, a tak oběhlo doslova celý svět.

Na videu je zachycena nevěrná blondýnka, která kráčí se zavázanýma očima po cestičce vysypané růžemi k plyšové hračce. Ta drží v ruce kartičku s nápisem Valentýn je na hovno. Když dívka sundá pásku z očí, vůbec nechápe, o co jde. Partner ji uklidní a vysvětlí jí, že když nemůže být s ní, je celý tento den na prd. Pak dívka dostane další překvapení v podobě fotky, která ji usvědčuje z nevěry. Tím končí sranda a žena hned pochopí, že má na krku velký problém. Celá komunikace s partnerem probíhá online.

Po ostré diskuzi se svým partnerem odchází dívka pryč z domu a to, jak se cítí, je dost patrné na videu. Muselo jít o šílenou ostudu a dívka bude mít co vysvětlovat. Mirror uveřejnil partnerovo přesné vyjádření. „Ano! To jsi ty, když mě podvádíš! Takže vypadni z mého domu, teď hned. Jsem rád, že jsi sem jela bez důvodu, a tohle video jde na YouTube!“

Související články

Další články