Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO: Nájemný vrah takto likvidoval oběti! Kriminalisté ho dopadli v Praze na Žižkově

+ Dalších 5 fotografií
Kriminalisté v pátek dopadli cizince, na kterého byl vydán zatykač tří zemí. Osmatřicetiletý muž disponoval padělanými doklady a měl dvě střelné zbraně. Podle zahraničních novinářů jde o nájemného vraha jménem Čaba Der.

Vystoupí z auta, jde k muži, kterého má za cíl. Vyndá zbraň s tlumičem a muže z bezprostřední blízkosti zastřelí. Dívá se mu do očí a nezná slitování. To je video, které najdete na mnoha zahraničních webech. V akci je zachycen nájemný vrah Čaba Der.

Právě on má být mužem, kterého v pátek zadrželi kriminalisté v Praze na Žižkově. Mluvčí policejního prezidia Lenka Sikorová uvedla, že teď se bude jednat, do které země bude zabiják vydán. „Zadržený cizinec byl v mezinárodním pátrání na základě evropských zatýkacích rozkazů vydaných maďarskými a nizozemskými justičními orgány a dále na základě mezinárodního zatýkacího rozkazu vydaného justičními orgány Srbska,“ uvedla Sikorová. Vrah své oběti likvidoval pomocí střelné zbraně.

Policistům se podařilo muže překvapit a zákrok byl podle webu lidovky.cz velmi rychlý a razantní. Následně kriminalisté zjistili, že zadržený disponoval padělanými doklady a dvěma střelnými zbraněmi, municí a tlumičem. Čaba Der (pokud je odhad zahraničních novinářů skutečně přesný) používal maskovací prostředky, aby změnil vzhled.

Související články

Další články