Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO: Nafoukaná Dominika Myslivcová nepřestane provokovat. Podívejte se, jak se nám vysmívá z dovolené!

I na pláž musí jít zahalená v růžové.
Zdroj: Facebook.com
Ta holka prostě nemá nikdy dost. I když nás každý den zásobuje desítkami fotek na sociálních sítích, je jí to prostě málo. Teď poslala skoro až posměšné video z Abú Dhabí, kde tráví svou dovolenou. Teda tvrdí, že sama, ale nad tím by se dalo polemizovat, kdo to celé sponzoroval.

Česká Barbie Dominika Myslivcová (21) ráda ukazuje, v jakém luxusu žije, že se má lépe než obyčejní smrtelníci. Teď si zaletěla na předraženou dovolenou do Emirátů, kde Arabům ukazuje své svůdné tělíčko a předvádí se v růžové barvě.

Jenže ty její provokace jí přišly asi stále málo, tak natočila ještě video, ve kterém všem přeje krásné Velikonoce, když ona se jde zrovna opalovat k bazénu, aby si odpočinula před celodenními nákupy. Na nějakou pomlázku a výprask nemá ani pomyšlení.

Místo aby barvila vajíčka, tak provětrá pořádně kreditku. Ale stále zůstává otázkou, jestli jde vůbec o její platební kartu, nebo nějakého bohatého pána, který jí to celé sponzoruje. Dominika stále mlží, ale je možné, že se svým sponzorem tráví svátky v luxusním letovisku. Jen aby mu na té kartě ještě něco zůstalo…

Související články

Další články