Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO: Myslivcová s Ledeckou si to rozdají v dost šíleném závodě. Až uvidíte, jak se na to česká Barbie připravuje, tak se rozbrečíte smíchy

Ta si ale věří. Milovnice luxusu Dominika Myslivcová (21) se rozhodla, že své síly srovná s olympioničkou Ester Ledeckou (21). O co vlastně jde? Holky si totiž půjdou po krku v běhu. A ne tak ledajakém. Budou běhat na běžícím pásu v podpatkách. Vyhraje nakonec česká Barbie, nebo sportovně založená snowboardistka?

Obě pilně trénují, u Ester je fyzička značná, ta dře každou volnou chvíli. Jenže jak jí to půjde ve vysokých kramflecích? To se teprve dozvíme. Ale ani Dominika nenechává nic náhodě a trénuje, co to dá. Ona má oproti olympioničce tu výhodu, že podpatky nosí téměř neustále, takže je to pro ni vlastně pohodlnější než obyčejná sportovní obuv.

Obě mají dost početnou fanouškovskou základnu, takže se předbíhají v tom, která nakonec vyhraje hlasování. Zatím má víc náskok Dominika, protože do světa nedávno pustila svůj singl Bez tebe a hned si získala další obdivovatele.

Je to velká výzva, kterou obě s radostí přijaly. A jelikož rozhodčího jim bude dělat známý rapper Johny Machette, tak se určitě máme na co těšit. Která je podle vás větší favoritkou a která vyhraje? Podívejte se na video, kde Dominika trénuje, co jí síly stačí, a hlavně vybírá správné jehly, které by ji zajistily vítězství.

Související články

Další články