Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO Muži ve starožitnictví létaly věci. Když nainstaloval kamery, spatřil podivný přízrak!

Padalo mu zboží z regálů, praskala skla a jezdily police. Muž netušil, co se v jeho starožitnictví děje, dokud nenainstaloval kamery. Pak se nestačil divit, co na nich viděl!

Majitel obchodu Danny Parker měl ve svém starožitnictví problém s nevysvětlitelnými jevy. Jako by tam někdo řádil, ale nebyl vidět. Padaly mu obrazy, posouvaly se police, věci létaly z regálů, vždy po noci měl ve svém obchůdku pořádný nepořádek. Když zvláštní jevy pokračovaly, rozhodl se v obchodě nainstalovat kamery. Když se poprvé podíval na záznam, přejel mu mráz po zádech. Na videu byl duch!

Ten se toulal po domě a dělal pořádný čurbes. Když se muž začal o ducha více zajímat, zjistil šokující informaci. Obchod byl totiž postaven na bývalém hřbitově. Danny je prý ten typ člověka, který na duchy nikdy nevěřil a vše pro něj mělo vždy svoje vysvětlení. Poté, co viděl video, které natočil, už ví, že opravdu existují.

Tento duch se navíc zajímá hlavně o historické věci. Do starožitnictví jich tak přikupuje mnohem víc, aby přilákal i ostatní duchy. Přízrak mu ale zatím nezničil nic tak moc, aby mu způsobil velké škody. Na řádění ducha se podívejte na videu.

Související články

Další články