Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

VIDEO Muže honil po lese podivný KLAUN s nožem v ruce! Jeho řádění si natočili na telefon

Tohle známe všichni z hororu a jen málokdo by to chtěl zažít na vlastní kůži. Představte si, že si jdete zaběhat do lesa a potkáte klauna, který vás začne honit s nožem v ruce, a najednou vám jde o život!

Přesně tohle se stalo Chasi Priorovi a Patricku Williamsovi, kteří spolu běhají v lese každý den. Jenže tahle jejich záliba se rychle proměnila v peklo. Na mostě si všimli něčeho divného. Uprostřed něj stál klaun, který vypadal jako smyslů zbavený Netušili, co tam dělá, tak na něj zavolali.

Když je klaun zaregistroval, začal se jim dívat upřeně do očí a pomalu a jistě se přibližoval. A najednou se rozeběhl směrem k nim. Muži nejdříve nechápali, co se děje, ale když si všimli nože, který měl klaun v ruce, dali se na útěk. Klaun je pronásledoval a běžel za nimi. Muži si vše natočili na mobilní telefon a záběry to jsou opravdu děsivé

Zatím není jasné, jestli šlo opravdu o nějakého psychopata, nebo o hloupý vtip. Muži ale měli strach a raději před ním utekli. Není se čemu divit, klauni v převlecích už vraždili. Nejznámějším je John Wayne Gacy, který v Chicagu nejdříve znásilnil, mučil a potom zabil 33 chlapců

Vrah byl podnikatel, který neměl nouzi o peníze, i přesto našel zálibu v klaunech, a tak si ve volných chvílích právě jako klaun přivydělával. 33 mrtvých těl našli později u něj ve sklepě. Byl popraven injekcí. Jeho poslední slova byla: "Polibte mi pr*el."

Související články

Další články

Nejnovější kauzy