Přesně tohle se stalo Chasi Priorovi a Patricku Williamsovi, kteří spolu běhají v lese každý den. Jenže tahle jejich záliba se rychle proměnila v peklo. Na mostě si všimli něčeho divného. Uprostřed něj stál klaun, který vypadal jako smyslů zbavený. Netušili, co tam dělá, tak na něj zavolali.

Když je klaun zaregistroval, začal se jim dívat upřeně do očí a pomalu a jistě se přibližoval. A najednou se rozeběhl směrem k nim. Muži nejdříve nechápali, co se děje, ale když si všimli nože, který měl klaun v ruce, dali se na útěk. Klaun je pronásledoval a běžel za nimi. Muži si vše natočili na mobilní telefon a záběry to jsou opravdu děsivé.

Zatím není jasné, jestli šlo opravdu o nějakého psychopata, nebo o hloupý vtip. Muži ale měli strach a raději před ním utekli. Není se čemu divit, klauni v převlecích už vraždili. Nejznámějším je John Wayne Gacy, který v Chicagu nejdříve znásilnil, mučil a potom zabil 33 chlapců.

Vrah byl podnikatel, který neměl nouzi o peníze, i přesto našel zálibu v klaunech, a tak si ve volných chvílích právě jako klaun přivydělával. 33 mrtvých těl našli později u něj ve sklepě. Byl popraven injekcí. Jeho poslední slova byla: „Polibte mi pr*el.“