Muž z budoucnosti. Přesně tak je nazýván Noah Novak, který tvrdí, že pochází z roku 2030. To, že by snad lhal, nepotvrdil ani detektor lži. Poté, co kolem něj mediální humbuk lehce utichl, rozhodl se to Noah zase rozpumpovat a potkal se v jedné místnosti se svým ještě starším já, které má pocházet z roku 2070. Vše je zaznamenáno na kameru.

Na tajemných záběrech sedí Noah v červeném tričku a vedle něho je obézní muž v kostkované košili. To má být také Noah, jen o 40 let starší, tedy z roku 2070. „Věřím, že je skutečně z budoucnosti,“ tvrdí muž z roku 2030 směrem ke svému staršímu já, píše deník Mirror

„Sdělil mi mnoho osobních údajů, vyjmenoval hodně věcí, co jsem udělal, co nemohl vědět nikdo jiný. Řekl mi všechno, co se stalo i poté, co jsem se vrátil z roku 2017. Musel by mě celý život pronásledovat, aby to věděl,“ řekl mladší Noah, který mimo jiné tvrdí, že v roce 2028 dorazíme na Mars a cestování časem se stane běžnou kratochvílí. Také nás převálcuje umělá inteligence a Donald Trump bude znovu zvolen prezidentem.