Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO: Muž v Talentu zahrál na 4 nahé zadky! Porota i diváci byli v šoku!

V ukrajinské talentové show, která je obdobou amerického pořadu Amerika má talent, vystoupil urostlý španělský hudebník s velmi zvláštním představením. Zahrál totiž na 4 nahé dámské zadečky. A předvedl dokonalou show.

Tak tohle se v talentové soutěži jen tak nevidí. Hudebník porotě vyrazil dech svých netradičním vystoupením. Nezahrál na žádné bubny nebo bicí, ale na něco mnohem příjemnějšího a hezčího. Tedy aspoň pro mužské oko. Jeho nástrojem byly čtyři nahé dámské zadky!

Porota do poslední chvíle vůbec nevěděla, co má čekat, protože si hudebník svoje nástroje pečlivě zakrýval. Když je ale odhrnul a všichni viděli nahé zadnice, byli v šoku!

Vystoupení si nejvíce užívali samozřejmě muži, kteří nadšeně tleskali a jásali. Ženy jen nevěřícně kroutily hlavou. Dívky ale jako nástroje musely trpět, hudebník se s nimi rozhodně nepáral a jejich zadečky byly po pár plácnutích pořádně červené.

Jenže na konci všechny čekalo překvapení. „Hudební nástroje“ začaly tancovat, a tak všichni v sále mohli vidět, že nešlo jenom o ženy. Plácat po zadku si nechal i muž. Show to byla ale vtipná, to se musí nechat. Podívejte se na video.

Související články

Další články