Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

VIDEO: Muž po večírku přijal videohovor s přítelkyní. Jenže nějak zapomněl, kdo leží vedle něj!

Zdroj: youtube.com
Tohle se mužům může stát jen v tom nejhorším snu. Mladík pořádal party s kamarády a alkohol tekl proudem. Když se ráno vzbudil, zavolal si s přítelkyní přes FaceTime. Jenže jak měl kocovinu, tak si bohužel neuvědomil, že v posteli není sám!

Mladík pořádal večírek a pořádně se zřídil. Když mu ráno volala přítelkyni přes FaceTime, zřejmě si neuvědomil, kde je a s kým a videohovor přijal. Pak nastalo skutečné peklo! Aplikaci FaceTime mají především iPhony a funguje podobně jako Skype. Takže když si s někým voláte, můžete ho u hovoru i vidět. A mladík tak nějak zapomněl, že vedle něj v posteli leží cizí žena, se kterou se v noci seznámil.

Když cizí ženu jeho přítelkyně viděla, nemohla uvěřit svým očím. Žádná žena asi nechce vidět u svého přítele v posteli někoho jiného. Jenže ono to nakonec nebylo úplně tak, jak se zdálo. Mladík si ze svojí lásky tak trochu vystřelil a vše byla narafičené. Jakou tento hloupý žertík měl dohru, není jasné. Příště by si ale mladík mohl vymyslet něco trochu inteligentnějšího. Podívejte se na video.

Související články

Další články