Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

VIDEO: Muž do sebe bodne nůž v supermarketu a za chvíli se sesune k zemi. Proč to udělal?

Proč se muž sám pobodal v supermarketu?
Na internetu se objevilo šokující video muže, který se sám pobodal v supermarketu. Nikdo neví proč ani co se stalo. Chtěl snad spáchat sebevraždu?

Lidé v supermarketu v Sydney si odnesli domů hrůzostrašný zážitek. Před jejich zraky se tam pobodal muž. Zřejmě byl psychicky nemocný a pravděpodobně pod vlivem drog. Několik příspěvků na sociální síti tvrdí, že záznam byl pořízen v minulém týdnu ve Woolworths supermarketu v Auburnu na předměstí Sydney. Reportér deníku Daily Telegraph v Austrálii o incidentu informoval v neděli na Twitteru.

Na videu můžete vidět muže v bílém tričku, jak je celý od krve. Krev teče dál a dál a on jen stojí a dívá se před sebe. Najednou se sesune k zemi a leží v tratolišti krve. Chvíli před tím se sám bodl do krku. Na videu můžete slyšet, jak zákazníci volají záchrannou službu.

Muž pak leží na zemi, tričko má totálně nasáklé krví a v ruce pořád drží nůž. Jeden přihlížející se k němu opatrně ohne a nůž mu vezme z ruky. Chtěl snad ublížit i někomu jinému? Nebo ho prostě chytl amok a sám se bodl do krku? Muž později zemřel. Podívejte se na video.

Mohlo by vás zajímat

Další články