Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

VIDEO: Muž celé hodiny prděl na palubě: Letadlo muselo nouzově přistát!

Útočníky, kteří napadli muže, co nesnesitelně prděl, vyvedla policie.
Zdroj: youtube
Neobvyklou situaci zažili cestující během letu z Dubaje do Amsterdamu. Cílové destinace se však nedočkali. Důvodem nouzového přistání letadla bylo nekonečné prdění obézního muže. Zažívací problémy cestujícího s nadváhou tak zkomplikovaly celý let, v průběhu něhož byl muž dokonce napaden.

Nouzové přistání ve Vídni musel zajistit pilot letadla původně letícího z Dubaje do Amsterdamu. Na palubě se mezi pasažéry vyskytoval muž, který nesnesitelně prděl. Tlouštíkovy zažívací problémy postupně začaly trápit úplně všechny, jelikož se v tom puchu nedalo vydržet. Cestující měli muže dokonce několikrát napomínat, ten jejich rad ale nedbal a vesele si prděl dál.

Dva Holanďané, kteří seděli vedle něho, se s tím ale nehodlali smířit, a tak muže napadli. Pilot byl kvůli rvačce nucen nouzově přistát a rovnou požádal o pomoc rakouskou policii. Eskorta pak při nouzovém přistání vyvedla nejen dva útočníky, ale i další dvě ženy, které seděly vedle nich, píše deník Mirror

Všichni čtyři pasažéři byli po proběhlém výslechu propuštěni a dostali zákaz vstupu na palubu Transavia Airlines, aby pro příště věděli, že takhle se k cestujícímu s větry chovat nemá. "Musely jsme si najít náhradní spoj do Amsterdamu na vlastní náklady," vypověděla jedna z dívek, která měla jen tu smůlu, že seděla ve stejné řadě, jako násilníci.

Související články

Další články