Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

VIDEO: Moderátorka v živém vysílání zjistila, že je její manžel po smrti! Její reakce vás bude šokovat!

Zdroj: youtube.com
Indická moderátorka Supreet Kaur (28) četla jako každý den ranní zprávy v televizi IBC24. Jenže vysílání bylo přerušeno aktuální nehodou, při které zemřeli tři lidé. Moderátorce došlo, že mezi mrtvými je i její manžel. Nedala na sobě ale nic znát a zhroutila se až po zprávách.

Indická moderátorka Supreet Kaur i v té nejhorší situaci v životě předvedla, že je profesionálkou každý coulem. Jako každé ráno četla zprávy v televizi IBC24, když bylo vysílání přerušeno kvůli hlášení o tragické nehodě. Moderátorce došlo, že mezi mrtvými je i její manžel. Ten se měl nacházet ve stejné oblasti a ve stejném autě, jaké ukazovali reportéři v televizi. Přesto na sobě nedala nic znát.

Do konce relace zbývalo ještě 10 minut a Kaur se vnitřně vyrovnávala s tím, že její milovaný manžel je mrtvý. Přes to o tom neměl nikdo ani páru. Excelentně se ovládala a předvedla absolutní profesionalitu. I nadále měla klidný výraz a moderovala ještě 10 minut. Jenže jak zhasly kamery, hned se zhroutila a rozplakala. Ihned volala všem příbuzným a zjišťovala, jestli jde opravdu o jejího manžela.

Její kolegové byli z celé situace v šoku. "To, že v klidu pokračovala ještě dalších 10 minut, ukazuje její smysl pro povinnost a profesionalitu,“ řekl podle Daily Mailu jeden z editorů. "Je to neuvěřitelně statečná žena. Jsme na ni hrdí, ale to, co se dnes stalo, námi otřáslo," řekl další z kolegů. Kaur je velkou profesionálkou. V televizi pracuje už 9 let a je nejoblíbenější moderátorkou.

Související články

Další články