Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Video: Mladík si udělal boxovací pytel ze seniora v domově důchodců, brutálně ho zmlátil

+ Další 3 fotografie
Mladý boxer (20) z amerického Detroitu má velký problém. Při návštěvě domova důchodců brutálně napadl jednoho ze seniorů, doslova si z něj udělal boxovací pytel. Muž skončil se zakrváceným obličejem a mnoha podlitinami. Posilovna, ve které trénoval, už agresora vyloučila a pomůže policii s vyšetřováním. V šoku je i prezident Donald Trump (73).

Dvacetiletý začínající boxer byl členem posilovny Norwayne Boxing Gym, která své svěřence posílá o víkendech pomáhat bezdomovcům nebo starším lidem. Právě tak se mladík dostal do domova seniorů, kde brutálně a bez slitování napadl jednoho z klientů.

Muže surově tloukl, potom ho shodil z postele, škrtil ho a u toho ukazoval do kamery jeho zakrvácený obličej. K tomu přidal i rasisticky laděné urážky. Ukazovala to celá verze videa, kterou už policisté nechali ze sociálních sítí odstranit. Mladíka už dopadli, bude mít co vysvětlovat.

Objevily se navíc i další záběry, které naznačují, že mladý boxer podobně neútočil poprvé.

„Děkujeme těm, kteří spolu s námi v posledních 24 hodinách sdíleli ona videa na sociálních sítích. Vše je nyní v rukou policejního oddělení ve Westlandu. Ačkoliv tento mladík už není naším členem, budeme pomáhat při vyšetřování," uvedla tělocvična na svém webu s tím, že takové chování je neomluvitelné. "Distancujeme se od toho, porušuje to veškeré naše zásady,“ stojí dále v prohlášení.

Trump: Je to vůbec možné?

Video se dostalo až k americkému prezidentovi Donaldu Trumpovi "Dá se tomu vůbec věřit? Může to být skutečné? Kde je ten domov seniorů a jak se daří oběti?" napsal na Twitter.

Agresor skončil ve vazbě a na soud pravděpodobně nedojde. Hrozilo by mu ale pouze pět let za mřížemi a zákaz pomáhat lidem v sociálních programech.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy