Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO: Misha se naštval a zmlátil Santu Clause pálkou! Ponožky pod stromeček přece nechce žádné dítě!

+ Dalších 9 fotografií
A už je tady zas! Jeden z nejsledovanějších a nejkritizovanějších youtuberů současnosti Misha opět provokuje svým videem. Misha netočí obyčejná videa jako většina youtuberů, on musí být vždy něco extra a vyprovokovat co nejvíce lidí, kteří se vyprovokovat dají. Tentokrát se mu to opět povedlo podivným "vánočním" videem, kde si vyřizuje účty se Santou Clausem.

Všichni jsme si už tak nějak zvykli, že každé další video od devítiletého Mishy bude zase o něco větší bizár. V poslední době to vypadalo, že si dal poněkud větší pauzu, ale čím více se blížily Vánoce, tím bylo jasnější, že tenhle malý, mnohými lidmi nenáviděný youtuber přijde s něčím šíleným.

A video na sebe nenechalo dlouho čekat. Misha pravděpodobně společně se svým bráchou, který vlastně tenhle celý „projekt“ řídí, vydali ne moc vánoční video s názvem I want to kill Santa.

Samozřejmě že video opět splnilo svůj účel a zvedlo ze židle značnou část lidí, kteří tohohle malého kluka sem tam sledují. Misha si ve videu rozbalil dárek a zjistil, že dostal od Santy Clause ponožky.

To malého kluka rozlítilo natolik, že vzal baseballovou pálku a došel si do nedalekého lesíka pro Santu, kde ho taky pořádně zmlátil. Co si o tom myslíte? Možná vám konečně dojde, že rozčilovat se nad tím je naprostá ztráta času a energie.

Související články

Další články