Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

VIDEO: Mise nový domov: Ján vychovává 5 dětí sám a vlastní matku neviděl 15 let!

+ Další fotografie
Už dnes večer uvidí diváci další díl reality show Mise nový domov. Tereza Pergnerová a Tomáš Mareš pomáhají rodinám v těžkých životních situacích. Co všechno se dá udělat pro štěstí druhých? Zrekonstruovat byt i život. Přidat sílu a naději. Bude to ale stačit zoufalému otci pěti malých dětí?

Ján (38 let) bydlí v Lukavci nedaleko Pacova v dvoupokojovém obecním bytě, kde vychovává pět dětí ve věku od 3 do 12 let. Od doby, co manželka rodinu opustila, vychovává Ján děti sám. Kvůli jejím dluhům a nestabilitě, kterou zatěžuje celou rodinu, se s ní Ján rozvádí.

Kromě naprosto dokonalé rekonstrukce domova a hodně silného příběhu, který vypráví životní cestu Jána a jeho pěti dětí, uvidí diváci jedno velké překvapení, které pro něj připravil štáb pořadu Mise nový domov. Ján totiž pochází ze Slovenska, ale se svou matkou a sestrou se neviděl celých patnáct let.

Důvodem jejich dlouhého odloučení bylo násilí páchané na jeho matce, na které se nemohl dívat. V průběhu let ale začal litovat toho, že s rodinou kontakty přerušil. Mise nový domov už dnes od 20:20 na Nově.

Související články

Další články