Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

VIDEO: Milenci souložili chlapovi za barákem. Jako pomstu dal jejich sexuální hrátky na internet!

Tihle opilí milenci vůbec nevnímali, že je natáčejí kamery.
Zdroj: reprofoto youtube.com
Američan bydlí na samotě u lesa a ještě donedávna si to užíval. Jenže k jeho pozemku začaly pravidelně chodit páry, které se tam oddávají divokému sexu. A to Američana dohání k šílenství. Jak se jim pomstil?

Dívat se pořád dokola na lidi, kteří souloží v blízkosti vašeho pozemku, vás asi brzo začne pěkně štvát. Poslední dvojice, která si to rozdávala pod okny už dost naštvaného Amíka, si příště hodně rychle rozmyslí, jestli nepůjde sexovat někam jinam.

Američan totiž vymyslel plán, jak se jich zbavit. Když nainstaloval kolem svého domu kamery, myslel si, že tím nadržené dvojice odradí. Ale chyba lávky. Ti, kteří tam chodí souložit, jsou většinou namol opilí, a nebo jsou to takové páry, které ani nevnímají, co se děje kolem nich. Když někdo musí souložit u cizího domu, musí k tomu mít pořádný důvod.

Kamery zachytily dvojici přímo při sexu ve voze, jiní si to zase rozdávali na zahradním stolku. Ani se nepozastavili nad tím, že by v domě mohl někdo být. A nikoho nezajímalo, že vnikli na cizí pozemek. „Pořád to dělají před mým domem, místo toho, aby šli k sobě do bytu,“ rozčiloval se Camoit Moghtyram.

Ten teď natáčí skoro všechny dvojice, které se nachomýtnou u jeho domu, a videa pak zveřejňuje na YouTube. „Jsem zvědavý, kdy jim dojde, že ty kamery je opravdu natáčejí,“ směje se. Možná až se některý pár najde na YouTube.

Podívejte se na video, kde si to dvojice rozdává. Na tohle se dívat každý den byste rozhodně nechtěli. Otázkou však zůstává, proč Američan ještě nezavolal policii.

Související články

Další články