Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO Milenci si to rozdávali přímo u okna hotelu. Jejich sexuální hrátky viděly desítky lidí

Mladý pár z Londýna chtěl zřejmě při sexu zažít trochu vzrušení a adrenalinu, tak ho nenapadlo nic lepšího, než si právě "při tom" stoupnout k oknu. Rozdávali si to úplně nazí a vidět je mohly desítky lidí z protější kanceláře. Trvalo to asi 20 minut, a přestože milenci všem narušili pracovní dobu, od svých radovánek se nenechali odradit.

Milenci si chtěli zřejmě zpestřit svoje sexuální hrátky, tak se nalepili úplně nazí na okno hotelu a užívali si. Narušili tak nudný stereotypní den zaměstnancům z protější kanceláře jedné firmy. Dováděli úplně nazí a moc dobře věděli, že je všichni vidí.

Desítky lidí se jejich sexuálními hrátkami bavilo. „Byli si dobře vědomi toho, že jsou vidět, museli to udělat schválně,“ řekl zaměstnanec z firmy. Všichni se dobře bavili a celou žhavou scénu si natočili na video. „Trvalo to asi dvacet minut. Přistihneme takhle někoho alespoň jednou měsíčně,“ popsali další.

Hotel je totiž proslulý tím, že si ho lidé často objednávají právě za účelem sexu. A tak mají zaměstnanci firmy aspoň jeden den v měsíci o zábavu postaráno.

Související články

Další články