Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

VIDEO: Měla lahev vodky ve výstřihu a pervitin v krvi, o nabouraném autě lhala

Oznámení o tom, že jakási žena opustila právě nabourané auto v ulici Přátelství v Praze 10, dostali policisté z pohotovostní motorizované jednotky a hned se vydali na místo. Poblíž auta, které bylo nabourané do stromu, našli ženu, která odpovídala popisu řidičky. Začali ji tedy zpovídat a nestačili se divit.

" Už na první pohled bylo zřejmé, že je žena s největší pravděpodobností pod vlivem alkoholu, a navíc měla ve výstřihu za tričkem schovanou láhev vodky. Jejich podezření vzápětí potvrdila dechová zkouška. Výsledek byl více než 2,5 promile alkoholu v dechu. I když podezřelá policisty stále ubezpečovala, že je jen pod vlivem alkoholu, provedený test na omamné a psychotropní látky ukázal opak," říká k případu Violeta Siřišťová, mluvčí pražské policie.

"Podezřelá policistům stále tvrdila, že řidič od nehody utekl a ona musela vozidlo uzamknout. Protože vůz ženě nepatřil, zeptali se jí, kde ho vzala. Na to jim nedokázala odpovědět, a tak se policisté spojili s majitelem. Ten uvedl, že se jedná o jeho známou, která si vůz půjčila bez jeho dovolení. Vzhledem k těmto skutečnostem byla žena omezena na osobní svobodě a převezena na policejní služebnu," dodává mluvčí. Ženě za prohřešky hrozí až tři roky ve vězení.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy