Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

VIDEO: Medvěd v cirkuse brutálně napadl svého trenéra před zraky dětí

Zdroj: youtube
+ Další fotografie
děsivé video
Návštěvníky ruského cirkusu čekalo opravdu děsivé překvapení. Jedno vystoupení se tam doslova zvrtlo a všechny ihned zachvátila panika. Medvěd během show brutálně napadl trenéra, všude byl slyšet jenom křik vyděšených návštěvníků.

Ve středu došlo v severozápadním Rusku ve městě Olonets k něčemu příšernému. V jednom z cirkusů byl napaden trenér hnědým medvědem. Stalo se to během vystoupení před zraky návštěvníků, mezi kterými byla velká většina dětí.

Dramatické záběry ze show se dostaly na internet. Medvěd veze kolečko přes jeviště a vše se zdá být v pořádku. Najednou trenér ztratil kontrolu nad zvířetem a medvěd ho brutálně napadl. Zaútočil na něj a povalil ho k zemi. Z hlediště byl slyšet křik a v panice všichni ihned začali prchat pryč. Mezi jevištěm a publikem ani nebyla žádná překážka a tam hrozilo veliké nebezpečí.

Asistent se ihned vrhl na pomoc trenérovi a začal do medvěda kopat ve snaze zastavit útok. Nakonec se medvěda podařilo zastavit až elektrickým proudem. Naštěstí během útoku nebyl nikdo vážně zraněn.

Související články

Další články