Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO: Matka nabourala autem do dcery, obě byly na mol opilé! Na východě je možné všechno!

Alkohol za volant nepatří, to víme všichni! Jenže ve východním Slovensku to očividně neplatí! Na mol opilá matka nabourala svoji dceru! A aby toho nebylo málo, tak ta byla také na mol opilá. Dámy holdují vodce možná až příliš a video, které bylo po incidentu pořízeno, se pomalu stává hitem internetu!

Ve čtvrtek v odpoledních hodinách se v Prešově srazila dvě osobní auta. Přivolanou policii však čekalo mnohem větší překvapení než prošetření běžné autonehody. Jednalo se totiž o matku s dcerou, které na víc byly úplně na kaši!

Matka (62) nadýchala podle TVNoviny.sk neuvěřitelných 1,81 promile a dcera (35) 1,58 promile. S tímto množstvím alkoholu v krvi byly schopny sednout za volant! Otevřeně také přiznaly, že si před jízdou daly vodku.

Kam chtěly jet a proč za volant sedly opilé, se nesvěřily. Na otázku, jestli je normální si sednout v tomto stavu za volant, zněla odpověď: „Je! Na východě je!“ No, to je tedy reprezentace východního Slovenska, jak se sluší a patří!

O děvčatech je známo pouze to, že se obě jmenují Beáta, spojuje je krev a láska k alkoholu a ušily si z ostudy celkem pěkný kabát. Matka Beáta je oční lékařkou. Bohužel, ani tato profese vám v takových chvílích nepomůže. Po půl litru vodky holt ani očař do křižovatky nevidí!

Související články

Další články