Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Jaromír Soukup Festival Karlovy Vary 2022

VIDEO: Masakr pod Eiffelovkou! Fanoušci po sobě šlapali jako zvířata, na zemi zůstali ležet zakrvácení lidé. Proč?

VIDEO: Masakr pod Eiffelovkou! Fanoušci po sobě šlapali jako zvířata, na zemi zůstali ležet zakrvácení lidé. Proč?
Zdroj: youtube.com
Francouzi jsou vystrašení z možných teroristických útoků. Země hodně stála o to, aby mohla pořádat fotbalové Euro, ale Francouzi žijí ve strachu. Co se může stát, dobře ilustruje toto video.

Říká se, že strach má velké oči. Ale když je vaše země ve válce s radikálními islamisty, tak je strach opodstatněný. Toto video ukazuje obrovský chaos a strach, který ovládl dav fotbalových fanoušků pod slavnou Eiffelovou věží.

Do davu někdo totiž hodil petardu. Za normálních okolností by se ozvala rána, pár lidí by se leklo a ostatní by se smáli. Ale Francie není zemí, kde platí normální okolnosti. Francie je paralyzovaná strachem

Po výbuchu petardy se dal celý dav do pohybu. Lidé na místě zanechali osobní věci a měli jediný cíl - rychle zmizet do bezpečí. V davu lidí se ozývaly hlasy, že je to tu zase. Že džihádisté znovu udeřili na Paříž.

Výsledkem hozené petardy je několik lidí, kteří v davu bojovali o život. Někteří byli pošlapáni a nemohli dýchat. Stav jednoho fanouška je kritický a není zřejmé, zda přežije.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy