Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO: MARPO ZMLÁTIL RYTMUSE JAK ŽITO! Rapperovo ego dostalo lekci jako nikdy

+ Dalších 13 fotografií
Zápas mezi Marpem a Rytmusem byl jednou z nejočekávanějších sportovních událostí roku. Příznivci obou hudebníků dávali svým favoritům najevo podporu už od doby, kdy byl jejich boj oznámen. Nyní bylo rozhodnuto a vítězství si nekompromisně vybojoval Marpo, který svému soupěři pořádně naložil!

Souboj hudebníků Marpa a Rytmuse je výjimečnou událostí, kterou dlouhodobě sledovala velká část Česka i Slovenska. Fanoušci rapperů se na pár měsíců stali nepřáteli a na sociálních sítích si vzájemně vyvraceli argumenty, kterými protistrana podporovala svého favorita. Marpo i Rytmus dali do přípravy na duel všechno, vítězem se ale mohl stát jen jeden z nich a tím je podle očekávání Marpo!

Marpo letos vyprodal O2 arénu už podruhé a o jeho vítězství neměli fanoušci pochyb. Věřili, že člověk s tak bohatými zkušenostmi z ringu nemůže podlehnout slovenskému rapperovi, jehož zkušenosti nejsou ani zdaleka takové. Otakar Petřina byl favorizován nejen díky zápasům, které už má za sebou, ale také proto, že je velmi tvrdý bojovník. Rytmus tak teď může jen litovat, že Marpa k zápasu před několika měsíci vyzval. Ačkoliv si z O2 arény nepochybně odnesl celoživotní zkušenost, prohra je pro něj velmi nepříjemná, obzvláště když jí přihlížela i jeho těhotná snoubenka Jasmina Alagič.

Kromě hudebníků diváky nejvíc zaujal Karlos Vémola, který po svém triumfu vyzval Marpa k souboji. Marpa tak pravděpodobně čeká v příštím roce další zápas, který stejně jako tento rozhodně nebude mít o diváky nouzi.

Související články

Další články