Na internetu se objevilo video, které se okamžitě začalo šířit mezi lidmi a nad nímž se všichni smějí. Manželka přijde domů a v posteli nachytá zrovna v tom nejlepším svého nevěrného manžela s milenkou. Nevěrná dvojice totiž dostane od manželky velmi ostré kázání.

Reakce manžela vás ale zaskočí. Nesnaží se nic vysvětlovat, nezvýší hlas, vlastně skoro ani nepípne a pokorně sedí vedle svojí milenky, zakrývá si svoji chloubu polštářem a poslouchá manželku. Ta na ně křičí, nadává a vyčítá mu, co to dělá a kdo si myslí, že je.

Zarážející na celém videu je i to, že milenka jeho manželku poslouchá také se sklopenou hlavou. Oba jsou pořád nazí a ani se nesnaží oblékat a nějakým způsobem argumentovat. Všechny by jistě zajímalo, jak manželka vypadá, když si dokáže všechny postavit do latě.

Naštvaná manželka celé video umístila na internet, aby se svému záletnému manžílkovi pěkně pomstila. Největší hitem je video na čínské sociální síti Vlook, kde ho zhlédly už stovky tisíc lidí. Muž, který se bojí svojí manželky a pokorně sedí a poslouchá její nadávky, je prý ředitelem jedné velké společnosti v Číně.