Tohle je snem každého muže! Mít svoji manželku, kterou miluje, a zároveň i milenku, kterou miluje i jeho manželka. A žít ve třech pod jednou střechou! Takový je život DeAnny Rivas a jejího manžela Mannyho. Oba potkali dvacetiletou Melissu, do které se zamilovali. A teď jsou prý nejšťastnější na světě! Dívku si k sobě nastěhovali a všechno dělají dohromady.

„Všichni spíme v jedné velké posteli, a co se týče sexu, je to hodně zajímavé. Otevřeli jsme náš vztah, manželství i ložnici a nebojíme se experimentovat. Co se týká dětí, tak nám to pomáhá. Jeden je hlídá a dva si užívají,“ řekla DeAnna.

„V našem vztahu si samozřejmě závidíme a žárlíme na sebe. Ale je to mezi námi, závidíme si vzájemně. Ne ve špatném smyslu. Já Melisse závidím, že je mladá, krásná a nemá děti,“ dodala DeAnna. Ze svého manželství s Mannym mají dvě děti, které vychovávají všichni společně. S láskou se o ně stará i Melissa.

Manželé Melissu natolik milují, že by si ji chtěli i vzít. Společně ji tedy požádali o ruku. „Vzali mě na most u promenády a bylo to opravdu romantické. Najednou mi řekli, že mě milují a chtějí se mnou strávit zbytek života. Prostě mě požádali o ruku. Oba mi dali prstýnek a zeptali se mě, jestli s nimi strávím zbytek života,“ pochlubila se Melissa. Ta si prý život bez DeAnny a Mannyho už nedokáže představit.

„Melissa je pro mě prostě mou manželkou a Manny je mým manželem. Prostě to tak cítím,“ souhlasí DeAnna. Trojice má ale smůlu. Žijí totiž na Floridě a zákony tam nepodporují polygamii. Tak to budou prý muset vymyslet nějak jinak. Hlavní je, že se všichni milují a klape jim to.

O dalším muži, který žije se dvěma ženami, a neskutečně si to užívají všichni tři, jsme psali ZDE.