Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

VIDEO: Manžel v Praze s mačetou honil poslíčka s pračkou, měl ho za milence manželky

K poněkud neobvyklému případu vyjížděli policisté v pražské Zbraslavi. Poslíčka, který do jedné z domácností přivezl pračku, považoval muž za milence své ženy a rozhodl se věc řešit po svém. Začal poslíčka honit kolem domu s téměř půlmetrovou mačetou. Vystrašený doručovatel tak musel na rozlíceného manžela zavolat policii.Video poskytla Policie ČR.

Na policisty před domem již čekal vystrašený oznamovatel, který jim sdělil, že je dopravce kurýrní společnosti, jehož si objednal muž (majitel domu), který si připlatil službu navíc za přinesení pračky do bytu a odvezení staré. Pracovník se ve sjednaný čas dostavil na místo, kde se v tu dobu nacházela pouze žena objednavatele. "V momentě, kdy kurýr na chodbu přinesl novou pračku, vrátil se domů objednavatel, který na něj začal okamžitě křičet," uvádí mluvčí pražské policie Violeta Siřišťová. To však zdaleka nebyl konec. "Následně vzal do ruky mačetu a vystartoval proti oznamovateli se slovy - Já tě zabiju! Agresor si totiž myslel, že se jedná o milence jeho ženy."

Po dopadení manžela policisté zjistili, že nejenže se mačety již zbavil, ale také se v mezičase a zřejmě již i před incidentem vydatně posilnil alkoholem. "Muž vykřikoval, že chce zabít policisty a pracovníka kurýrní služby. Policisté ho za užití donucovacích prostředků omezili na osobní svobodě. Protože se podezřelý choval nestandardně a stále vykřikoval nesmyslné věci, zavolali policisté na místo záchranku. U muže následně provedli dechovou zkoušku, která ukázala hodnotu více než tři promile alkoholu v dechu."

Za výhrůžky hrozí muži až tři roky vězení.

Náhledovou fotografii poskytla Policie ČR

Související články

Další články

Nejnovější kauzy