Toto neuvěřitelné video se stalo hitem internetu. Bezpečnostní kamera v uličce v čínském městě Nanking zachytila, jak dodávka přejela malého chlapce. Celý incident se odehrál 9. března.

Holčička s chlapcem si hráli v uličce a nevnímali svět kolem sebe. Jenže do uličky vjela dodávka. Řidič si dětí zřejmě vůbec nevšiml. Holčička už byla za rohem v bezpečí, ale chlapeček nestačil uhnout.

Dodávka ho přejela jako nějakou hračku a řidič ani nezastavil. Chlapec se nad tím ale vůbec nepozastavil, ani nezačal brečet. Jen se zvedl a šel dál. Za autem se ani neohlédl.

Dodávka ho srazila k zemi pravým nárazníkem a přejelo ho přední i zadní kolo. Nikdo si ani nedokáže představit, jak těžké to muselo být. Jenže chlapec je snad z gumy. Nejenže celý incident přežil, ale utrpěl jenom lehká zranění na hlavě. Jinak se mu vůbec nic nestalo.

Celý případ je teď v rukou policie. Řidič uvedl, že si dítěte vůbec nevšiml, protože bylo ve slepém úhlu. Vše vidělo několik kolemjdoucích. Žena, která byla vysypat odpadky, ihned zavolala záchranku a policii.