Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO: Malého chlapce přejela dodávka. Ten pak vyskočil na nohy a šel dál

Dodávka přejela chlapce, tomu se ale nic nestalo.
Zdroj: reprofoto youtube.com
Tak z těchto záběrů vám bude běhat mráz po zádech. Malý chlapeček jde po ulici, když vtom ho přejede dodávka. Řidič si ho totiž vůbec nevšiml. Chlapec se ale postaví na nohy a jde dál za kamarádkou. Jako by se nic nestalo.

Toto neuvěřitelné video se stalo hitem internetu. Bezpečnostní kamera v uličce v čínském městě Nanking zachytila, jak dodávka přejela malého chlapce. Celý incident se odehrál 9. března.

Holčička s chlapcem si hráli v uličce a nevnímali svět kolem sebe. Jenže do uličky vjela dodávka. Řidič si dětí zřejmě vůbec nevšiml. Holčička už byla za rohem v bezpečí, ale chlapeček nestačil uhnout.

Dodávka ho přejela jako nějakou hračku a řidič ani nezastavil. Chlapec se nad tím ale vůbec nepozastavil, ani nezačal brečet. Jen se zvedl a šel dál. Za autem se ani neohlédl.

Dodávka ho srazila k zemi pravým nárazníkem a přejelo ho přední i zadní kolo. Nikdo si ani nedokáže představit, jak těžké to muselo být. Jenže chlapec je snad z gumy. Nejenže celý incident přežil, ale utrpěl jenom lehká zranění na hlavě. Jinak se mu vůbec nic nestalo.

Celý případ je teď v rukou policie. Řidič uvedl, že si dítěte vůbec nevšiml, protože bylo ve slepém úhlu. Vše vidělo několik kolemjdoucích. Žena, která byla vysypat odpadky, ihned zavolala záchranku a policii.

Související články

Další články