Nebudeme si, dámy, nic nalhávat, pánové zkrátka milují orální sex. Problém je, že ne všechny ženy jsou z tohohle druhu uspokojení kdoví jak nadšené. Některé z nich udělají cokoliv, aby se tomu vyhnuly velkým obloukem.

Samozřejmě že k této praktice musíte mít jisté nadání a nezvládne to každá žena. Už jen fakt, že si musí vložit do svých úst něco, co pánové nosí celý den v trenkách a čím vykonávají potřebu, je jen pro ty odvážlivé.

Kromě toho musíte mít zdatně vytrénovanou ruku, protože křeče jsou opravdu nežádoucí. A co teprve fakt, že váš dávicí reflex musíte mít vytrénovaný na jedničku. Pokud jste heterosexuální žena, tak to možná ještě nějak zvládnete, protože se s tím docela i počítá.

Ale co když jste lesbička, která nikdy neměla muže a v životě nedržela penis v ruce, natož v ústech. To musí být pěkný oříšek. Youtuberky Bria a Chrissy se rozhodly, že udělají takový malý experiment.

Pozvaly si partu svých lesbických kamarádek, aby vyzkoušely, jaké to je poprvé v životě praktikovat pořádný orál. Jako rekvizita jim posloužil smažený býčí penis. Podívejte se na video, jak daleko se holky dostaly!