Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

VIDEO: Leoš Mareš zažil horké chvilky. Ranní show Evropy 2 narušili hackeři

Dnešní den vybízí k tomu vymyslet si nějaký vtípek na své drahé polovičky, kamarády či kolegy. A na Evropě 2 tomu nebylo jinak. Schytala to Ranní show ve složení Leoš Mareš, Patrik Hezucký, Markéta Ježková a nic netušící hosté, youtubeři Johny Machette a Teri Blitzen.

Ranní show dnes přivítala speciální návštěvu. Youtuber a zpěvák Johny Machette připravil pro svoji kamarádku Teri Blitzen narozeninové překvapení.

„Teri zbožňuje Leoše Mareše (39), tak jsme se domluvili, že ji Leošovi dovezu do rádia. Teri musela mít celou dobu, co jsme jeli autem, zavřené oči. Když je pak otevřela, stál před ní Leoš,“ popisuje situaci Johny Machette.

Společně pak všichni vysílali Ranní show. Ale něco nebylo v pořádku. První, kdo na to přišel, byl Leoš. Ve chvíli, kdy pro Teri zpíval živě do éteru Tři slova, notovaly si s ním i další hlasy, které zněly jako Chip a Dale. Poté se ozval i Darth Vader. Co se to děje?

„Na Leošovi bylo vidět, že je úplně rozhozený. Všichni začali spekulovat, kdo to asi může být. Nakonec se shodli, že to byl Jakub Kohák a ředitelka rádia Jitka Fürst, prozradil produkční Ranní show.

Měli pravdu tak napůl. Tenhle povedený vtípek na ně připravila opravdu ředitelka rádia Jitka Fürst a na pomoc si k tomu vzala staniční hlas Evropy 2 Karla Kučeru.

Do týmu Ranní show se pod záminkou natáčení hostů infiltrovala i kolegyně, která byla tajnou spojkou týmu narušitelů a zároveň vše zaznamenala.

Související články

Další články