Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

VIDEO: Leoš Mareš uspořádal show s ohňostrojem a požádal Koblížkovou o ruku! Monika dojetím neudržela slzičky

+ Dalších 13 fotografií
Svatba roku je doslova na spadnutí. Leoš Mareš požádal téměř po dvou letech a kousek svou milovanou Moniku Koblížkovou o ruku. Ta se dojetím rozplakala, protože žádost o ruku nečekala, ale samozřejmě řekla svému partnerovi radostné a zamilované "ANO".

Leoš Mareš (41) do toho konečně praští se svou dlouholetou láskou Monikou Koblížkovou. Tihle dva tvoří pár už déle než dva roky a bylo jen otázkou času, kdy dojde k této radostné události. Moderátor zveřejnil na sociálních sítích opravdu dojemné video se žádostí o ruku.

Podle jeho slov to krásná Monika neměla o ničem ani ponětí. Leoš jako pravý gentleman, připravil velkolepou show s ohňostrojem. Módní ikona Monika nezvládla zadržet slzičky štěstí, a když před ní Leoš poklekl, tak se dojetím rozplakala.

Leoš obdaroval svou milou opravdu nádherným zásnubním prstenem a ze své nehynoucí lásky se vypsal na svém profilu. „Dojeli jsme do Mariánek na hotel. Dali jsme si večeři a po jídle jsem vzal deky, pozval Avíka na terasu a v tu samou vteřinu začal ohňostroj jen pro ni. Na naši písničku od Coldplay,“ popisuje Leoš, jak došlo k žádosti o ruku.

„Když přišla TA chvíle, vyndal jsem krabičku. Monika mně pak řekla, že jí to vůbec nedošlo. Viděla krabičku, ale myslela si, že to je nějaký dárek. No a pak už jsem klečel,“ dodává jeden z nejlepších moderátorů Česka.

Monika Koblížková samozřejmě řekla „ANO“ a šlo na ní poznat, že něco takového jako žádost o ruku opravdu nečekala.

"Byly tam skryté kamery. Mělo to být původně hlavně pro nás. Ale když už je to tak pěkně natočené, říkal jsem si, proč to nezveřejnit. Plánoval jsem to dlouho. Nikomu jsem to neřekl, v tomhle já jsem držák. Když byl ohňostroj, tak jí to ještě nedocházelo. Jen říkala, že když je to tak pěkný večer, že by… No a pak jsem si začal klekat a bylo to jasné,“ prozradil Leoš Mareš pro čtenáře eXtra.cz.

Oběma moc gratulujeme!

Související články

Další články