Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

VIDEO: Legendární Návštěvníci se vracejí, a dokonce se natáčeli i v Česku. Podívejte se na dost povedený trailer

V kultovní komedii Návštěvníci se v roce 1993 vydal Jean Reno jako středověký rytíř se svým sluhou s tváří Christiana Claviera na cestu časem do současnosti. V naší době auťáků se odehrávalo i druhé pokračování. V novém dobrodružství se dva potrhlí cestovatelé časem objeví v době Velké francouzské revoluce, kde jejich vztah pán a kmán je nebezpečně nemoderní.

Kutná Hora jako francouzské městečko Issouden nebo pražské ulice a náměstí Starého Města a Malé Strany v roli revoluční Paříže. V nové komedii Návštěvníci 3: Revoluce budeme mít pocit, že se na návštěvu vracejí staří známí kamarádi. Středověkého rytíře na cestách časem opět hraje Jean Reno a jeho prostořekého sluhu Christian Clavier. Hlavním důvodem hřejivého pocitu důvěrného setkání je ale fakt, že pokračování kultovní komedie Návštěvníci se z drtivé části točilo u nás v České republice.

Středověký rytíř Godefroy de Montmirail a jeho oddaný sluha Jacquouille jsou chyceni v labyrintu času, který je nakonec vyplivne do vzrušující doby epochálních dějinných změn a převratů. Do doby Velké francouzské revoluce. Kromě nepochopitelných pořádků musí oba čelit i svým potomkům. Extravagantní a zhýralí aristokraté v linii rytíře Godefroye to mají v revoluční době trošku nahnuté a potřebují se dostat z Francie pryč.

Zatímco z pradětí sluhy Jacquouillea La Fripouillea jsou nadšení revolucionáři a mají v plánu zabavit jejich hrad i veškeré bohatství. Doba nevratných sociálních kotrmelců by zamotala hlavu leckomu a klasicky uspořádaná dvojka ze středověku „pán a kmán“ to bude mít dvojnásobně těžké. Tolik situačních gagů, šílených situací, dialogů a hlášek už žádná jiná revoluce nezažije. A slavný tyran Robespierre si bude přát, aby tyhle dva magory nikdy nepotkal.

Související články

Další články